• مشاوران بین الملل آرشید

    مشاوران بین الملل آرشید

    (سهامی خاص)
درباره مشاوران بین الملل آرشید

درباره مشاوران بین الملل آرشید

گروه مشاوران بین الملل آرشید در قالب شرکت سهامی خاص در سال ۱۳۹۳ در تهران به ثبت رسید و از سال 1390 در کشورهای قطر و عمان فعالیت رسمی خود را به عنوان شرکت درجه ممتاز آغاز کرد.

با توجه به فرصت بالقوه اقتصادی موجود درکشورهای حوزه خلیج فارس (قطر، عمان، کویت، امارات متحده عربی، عربستان و بحرین) و همچنین حضور کمرنگ شرکت های ایرانی در کشورهای عربی، فرصتی مغتنم جهت حضور محصولات و خدمات شرکت های ایرانی به وجود آمده است.

درباره مشاوران بین الملل آرشید

لذا مشاوران بین الملل آرشید از ابتدای راه، با مشاوره درست و اصولی و تشریح قوانین بین المللی حاکم بر حوزه خلیج فارس و انجام تمامی مراحل ثبت قانونی فعالیت اقتصادی در قالب شرکت، افتتاح حساب بانکی شخصی و شرکتی و اخذ اقامت در کشورهای حوزه خلیج فارس، تا به ثمر رسیدن، تثبیت و گسترش فعالیت اقتصادی، در کنار ایرانیان سراسر جهان می باشد.

در همین راستا، این گروه به پشتوانه تجربه فعالیت 10 ساله در کشور امارات و 7 سال حضور مستمر در کشور های قطر وعمان و با کادر مجرب حقوقی خود، بستر مناسبی برای مشاوره و راهنمایی ایرانیان در زمینه آغاز هرگونه فعالیت اقتصادی در کشورهای حوزه خلیج فارس را فراهم نموده است

مشاوران بین الملل آرشید